מדריכי קנייה ברשת, טיפים, המלצות ודילים שווים מכל רחבי הגלקסיה

על האתר

אתר שביט דילס – Shavit Deals הוקם על ידי עומר, כחובב של מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים, גאדג'טים ובגדים מאז ומתמיד, וכן של קניות ברשת בכלל.
החלטתי לפתוח את האתר במטרה לנסות להילחם כמה שאפשר ביוקר המחייה, ובמחירים המופקעים שדורשים מאיתנו לשלם ביוקר כמעט על כל דבר כאן בארץ.
ברצוני לפרסם בפניכם מדריכים, טיפים ומיטב הדילים השווים ברשת כדי שגם אתם תוכלו לחסוך והרבה!
עד לפני כמה שנים הייתי קונה כמעט הכל כאן בארץ, והחלטתי שהגיע הזמן להפסיק עם זה – הבנתי את גודל המשמעות של קנייה ברשת והחיסכון האדיר שיש בזה!
גיליתי על המסחר האמריקאי והסיני ברשת ושאפשר לקנות מוצרים איכותיים ואף מותגים ולשלם עליהם בזול בקנייה ברשת. המצב מאז התהפך לחלוטין – היום אני קונה כמעט הכל ברשת ובעיקר בחנויות מחו"ל.

בתחילת הדרך הזמנתי בעיקר באתרים כמו עליאקספרס ואיביי, ומיד לאחר מכן גיליתי עוד הרבה חנויות שוות ברשת ובעיקר מחו"ל, בין היתר: אסוס, אמזון, אייהרב, גירבסט ועוד. כל מוצר שיכולתי לחשוב עליו שקניתי לפני בארץ – הזמנתי ברשת בזול יותר מבלי להתפשר על איכות וברוב המקרים באיכות גבוהה בהרבה. אם זה ביגוד, נעליים, משקפי ראייה/שמש, סמארטפונים, מחשב/רמקול/מטען/כונן נייד, כבלים, כיסויים, אבקות חלבון ומה לא – ההזמנות ברשת חסכו לי עד היום כמה אלפי שקלים לפחות!

אני מזמין ברשת כבר למעלה מ-7 שנים, בהם צברתי ניסיון במה כדאי לקנות, איך לקנות, ממי מומלץ לקנות, מה איכותי, ועוד המון טיפים והמלצות לקנייה חכמה שאני חושב שכולם צריכים לדעת.

כמו שהרבה מכם כבר יודעים בישראל במיוחד בשנים האחרונות, חלה מגמת עלייה במודעות הקניות ברשת. אין כמעט מישהו שלא שמע על עליאקספרס, איביי, אסוס, אמזון ועוד – כל אלו חלחלו חזק מאוד לשוק הצרכנים הישראלי, ונפתחו מאות קבוצות בפייסבוק והרבה מאוד אתרים של דילים, קופונים ומדריכי קנייה ברשת. אני אישית הייתי חבר בהרבה קבוצות כאלו, ומעריך מאוד את עבודתם שעזרה לי אישית לחסוך הרבה ולימדה אותי המון מאז שהתחלתי לקנות ברשת.

הקמתי את האתר במטרה לשתף אתכם ולהביא מהידע שצברתי במהלך השנים בתחום הקניות ברשת ומחו"ל בפרט. מטרתי היא לפרסם ולחשוף בפניכם כמה שיותר מדריכים, דילים שווים, טיפים והמלצות לקנייה חכמה שאני אישית משתמש בהם בחיים האישיים לקנייה ברשת, וחוסך בזכותם הרבה מאוד כסף!
לדעתי כל ישראלי/ת צריכים להכיר את תחום הקניות ברשת ומחו"ל בפרט, ולהצטרף להרבה שכבר עושים זאת – במטרה להנות מעולם הקניות ברשת ובמקביל לחסוך הרבה מאוד כסף מבלי להתפשר על איכות ומיתוג.