מדריכי קנייה ברשת, טיפים, המלצות ודילים שווים מכל רחבי הגלקסיה

המדריך לקאשבק – Cashback

בעידן בו קניות ברשת הפכו לדרך חיים וכמעט אין מישהו שלא קונה ברשת כאן בישראל ובזכות זה מצליח לחסוך הרבה מאוד כסף – חשוב להכיר גם מה זה קאשבק (Cashback – כסף בחזרה) ואיך תוכלו לקבל החזר כספי כמעט על כל קנייה שלכם ברשת.

מזמינים באינטרנט מלון/טיסה לחו"ל? קונים הרבה בגדים, מוצרי חשמל או אפילו משקפיים באינטרנט? אולי מעכשיו תוכלו לחסוך אפילו יותר! נשמע מגניב לא?
חלקכם אולי שמעתם על המושג קאשבק בטלוויזיה, בפרסומות, בחברות האשראי, בדואר, ברשת וכו' ואם לא – הגיע הזמן שגם אתם תדעו… מה זה הקאשבק הזה?!
אז מה זה בעצם קאשבק, מה יוצא לכם מזה, איך זה מתבצע ומהם אתרי הקאשבק המומלצים בארץ ובח"ול? קדימה בואו נתחיל…

money

קאשבק, מה זה?

אז קאשבק (Cashback) – "כסף בחזרה" זהו שירות שקיים כבר די הרבה שנים המוצע באתרי קאשבק רבים ברשת, בו תוכלו לקבל כסף בחזרה בשווי אחוז מסויים מן הקנייה שעשיתם באתרים ובחנויות ברשת. אחוזי ההחזר משתנים ונקבעים ע"פ התנאים של אתרי הקאשבק.

אתרי הקשאבק מנצלים את שיטת ה"Affiliate Marketing" או בעברית שיווק שותפים, בה האתר שבו קניתם משלם עמלה לאתר שהפנה אתכם אליו ובמיקרה הזה הוא אתר הקאשבק. אתרי הקאשבק מחזירים לכם אחוז מסויים מהעמלה שהם הרוויחו עליכם מעצם ההפנייה, ובכך כולם יוצאים מרוצים. יש לציין כי כאשר אתם קונים דרך אתרי קאשבק אינכם נדרשים לשלם עוד כסף על המוצרים עצמם, המחירים הם אותם מחירים כפי שהם באתרים ובחנויות השונות ברשת ללא עלות נוספת.

איך זה עובד וכיצד מתבצע התשלום?

ברגע שאתם מחליטים לקנות מוצר/ים ברשת עליכם והנכם אכן מעוניינים להשתמש בשירות הקאשבק, עליכם לעבור קודם לכן באתר הקאשבק שבחרתם להשתמש בו טרם ההזמנה. כאשר אתם נכנסים דרך אתר הקאשבק לחנות בה אתם רוצים לקנות – היא יודעת לזהות כי רכשתם דרך אתר הקאשבק ויודעת לשלם לאתר הקאשבק את העמלה על ההזמנה שלכם. לאחר מכן, אתר הקאשבק יחזיר לכם אחוז מסויים מתוך הרווח שקיבל על ההזמנה שלכם אשר נקבע ע"פ כל אתר קאשבק. שימו לב רק כי החנות שבה אתם קונים אכן חלק מהחנויות שניתן לקבל מהם קאשבק ואם לא – אולי באתר קאשבק אחר תוכלו למצוא את החנות.

לכל אתר קאשבק יש מאפיינים ותנאים מסויימים לקבלת ההחזרים, בין היתר: אחוזי החזר שונים, אילו אתרים וחנויות משתתפים בו, מה המינימום למשיכת הכסף, תוך כמה זמן אפשר לקבל את הכסף ועוד. תוכלו לקבל לרוב את הכסף לPayPal, בצ'ק, כגיפט קארד או ישירות לחשבון הבנק שלכם – ע"פ תקנון האתר.

money ecommerce

על מה כדאי לשים לב וטיפים נוספים

לכל אתרי הקאשבק השונים ברשת יש תנאים וחוקים לצבירת הכסף שמומלץ לשים לב אליהם, וכן גם לכל חנות ברשת המשתתפת באתרי הקאשבק השונים יש מאפיינים ותנאים שונים, לכן כדאי לשים לב מה הדרישות ולפעול על פיהן כדי שלא תתבאסו חלילה ובאמת תקבלו בסוף את הכסף שצברתם המגיע לכם. לשם כך אספתי עבורכם מס' נקודות שמומלץ לשים לב אליהן וטיפים נוספים לשימוש באתרי הקאשבק השונים והרבים ברשת:

1. שימו לב לתנאים וההגבלות של כל חנות באתרי הקאשבק השונים. יש חנויות שבקנייה דרך האפליקציה לא תוכלו לקבל החזר, יש חנויות שבמידה וסל הקניות שלכם אינו ריק לא תוכלו לקבל את ההחזר, שימוש בקופונים ועוד – חשוב לשים לב תמיד לאותיות הקטנות!

2. שימו לב לאחוזי ההחזר השונים. לעיתים אתרי הקאשבק מציינים "עד" או "Up to" ליד החנות, מה שאומר שתוכלו לקבל החזר של עד האחוז המצויין – אך אינו מבטיח כלל כי זה יהיה אחוז ההחזר (וברוב הפעמים זה גם פחות). זה תלוי בהרבה פרמטרים ע"פ כל אתר, בין היתר: האם אתם לקוחות חדשים/קיימים, לאיזה קטגוריה שייכים המוצרים שהזמנתם, החסר מקסימלי על מוצר/קטגורייה, שימוש בקופונים ועוד.

3. לכל אתר קאשבק יש סף מינימום של סכום צבירת החזרים בכדי שתוכלו למשוך את הכסף. מומלץ להתעדכן בכל אתר קאשבק בו אתם משתמשים מהו סף המינימום.

4. בין כל אתרי הקאשבק השונים יש הבדלים באחוזי ההחזרים, בחנויות איתן הם עובדים, בתנאים לקבלת הקאשבק ועוד. מומלץ לעשות השוואה בין כל אתרי הקאשבק השונים היכן אתם מקבלים את אחוזי ההחזר הגבוהים והמשתלמים ביותר עבורכם, אילו חנויות משתתפות ובתנאים השונים בין כל כל האתרים.

5. שימו לב כי תוכלו לקבל קאשבק ע"י אתרי קאשבק בארץ גם מחנויות ישראליות ברשת ולא רק מחו"ל. תוכלו למצוא בין היתר: חנויות של בגדים, תיירות, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ועוד.

6. קחו בחשבון כי לעיתים העסקאות לא מאושרות ואינכם זכאים להחזר קאשבק בגלל כל מיני סיבות (לעיתים מוצדקות, לעיתים לא) לכן, יש לשים לב להשתמש תמיד באתרי קאשבק אמינים ומוכרים ולא כאלה מפוקפקים שאפחד לא שמע עליהם, שאולי יציעו לכם תנאים טובים משאר האתרים כמו אחוזי החזר גבוהים וכו' – אך לא תקבלו בסוף את הכסף שמגיע לכם וחבל!

7. יש לשים לב לדרך בה תוכלו לקבל את תשלום הקאשבק שצברתם – תוכלו לקבל לרוב את הכסף לPayPal, בצ'ק, כגיפט קארד או ישירות לחשבון הבנק שלכם. לכל אתר קאשבק יש את החוקים והתנאים שלו, לכן מומלץ לברר לפני באתר כיצד הם משלמים ותוך כמה זמן.
*שימו לב כי לעיתים ישנם אתרים הדורשים חשבון בנק אמריקאי/כתובת אמריקאית וכו' לתשלום הקאשבק, לכן יש לבדוק היטב את כל הפרטים.

8. צבירת הקאשבק לוקחת זמן מסויים לאישור מהחנות דרכה הזמנתם, כך שייקח זמן מסויים עד שהקאשבק שקיבלתם דרך החנות יהיה זמין לצבירה. כל זה ע"פ מדיניות החנות וחוקי אתר הקאשבק בו אתם משתמשים.

אתרי קאשבק מומלצים בישראל

1. Cashdo, ציון: (5/5) – חברת Cashdo היא חברה המתמחה בשירות קאשבק באינטרנט והמערכת שלהם עובדת בשיתוף עם אתרי הקניות המובילים בארץ ובעולם. האתר מציע אחוזי החזר גבוהים (עד 30%!) ובעל ממשק ידידותי וקליל למשתמש – מומלץ!!

 • אחוזי החזר גבוהים יחסית
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 50 ש"ח או במינימום צבירה של 1 ש"ח כאשר מושכים לתו זהב או ל-BUYME
 • 4 אופציות לקבלת הכסף: לחשבון הבנק שלכם, ל-PayPal, לתו זהב או ל-BUYME

שורה תחתונה – אתר אמין, מצויין וידידותי למשתמש עם אחוזי החזר גבוהים מהרגיל, ממה שיצא לי להכיר ולהשתמש – אתר הקאשבק הישראלי המומלץ ביותר.

2. Cashback.co.il, ציון: (4/5) – אתר הקאשבק הישראלי הראשון בארץ, המאפשר לכם לקבל קאשבק במגוון ענק של חנויות מובילות בארץ ובעולם. האתר מציע אחוזי החזר ממוצעים, קליל מאוד ונוח למשתמש.

 • אחוזי החזר סבירים
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 100 ש"ח
 • קבלת הכסף לחשבון הבנק שלכם או ל-PayPal

שורה תחתונה – בסה"כ אתר נחמד. ותיק, אמין ונוח אך עם זאת אחוזי החזר סבירים והמינימום צבירה למשיכה גבוה יחסית ועומד על 100 ש"ח.

אתרי קאשבק מומלצים בעולם

1. Rakuten, ציון: (4.5/5) – מאתרי הקשאבק הוותיקים, האמינים והפופולריים בעולם. האתר מציע לרוב אחוזי החזר נמוכים יחסית אך עם זאת אמין מאוד וכולל בתוכו מגוון ענק של חנויות ברשת.

 • לרוב אחוזי החזר נמוכים יחסית לשאר האתרים
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 5.01$
 • קבלת הכסף ל-PayPal או בצ'ק (פחות מומלץ)

שורה תחתונה – אתר מצויין ואמין. אומנם מציע לרוב אחוזי החזר נמוכים יחסית לאחרים – אך עדיין מהטובים ביותר שיש היום ברשת.

2. BeFrugal, ציון: (5/5) – אתר קאשבק מצויין ואמין עם מגוון ענק של חנויות ברשת, המציע אחוזי החזר גבוהים יותר מרוב אתרי הקאשבק.

 • לרוב אחוזי החזר גבוהים משאר האתרים האחרים
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 0.01$!
 • קבלת הכסף ל-PayPal או כגיפט קארד

שורה תחתונה – אתר מצויין.

שימו לב כי הרשמה דרך הקישורים המפורסמים כאן לאתרי הקאשבק השונים עשויה לזכות אתכם בצבירת כסף כמתנת הצטרפות לאתר הנקבעת ע"פ התנאים והמדיניות של כל אתר קאשבק.

גילוי נאות: אתר שביט דילס עשוי לקבל מתנת צירוף "חבר מביא חבר" ו/או עמלות בתמורה להפנייה שלכם להירשם דרך הקישורים המפורסמים במדריך. בנוסף, האתר עשוי לקבל עמלות על שימושכם באתרי הקאשבק בקניותיכם ברשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *