מדריכי קנייה ברשת, טיפים, המלצות ודילים שווים מכל רחבי

תפריט

מדריך קאשבק – Cashback

בעידן בו קניות ברשת הפכו לדרך חיים וכמעט אין מישהו שלא קונה ברשת כאן בישראל ובזכות זה מצליח לחסוך הרבה מאוד כסף – חשוב להכיר גם מה זה קאשבק (Cashback – כסף חזרה) ואיך אתם יכולים לקבל החזר כספי על כל קנייה שלכם ברשת. חלקכם וודאי שמעתם על המושג קאשבק בטלוויזיה, בפרסומות, בחברות האשראי, ברשת וכו' ואם לא – זה הזמן להכיר!
אז מה זה בעצם קאשבק, מה יוצא לכם מזה, איך זה מתבצע ואילו אתרי קאשבק מומלצים קיימים ברשת?

קאשבק, מה זה?

אז קאשבק (Cashback) – "כסף חזרה" זהו שירות שקיים כבר די הרבה שנים המוצע באתרי קאשבק רבים ברשת, בו תוכלו לקבל כסף חזרה בשווי אחוז מסויים מן הקנייה שעשיתם באתרים ובחנויות ברשת. אחוזי ההחזר נקבעים ע"פ התנאים של אתרי הקאשבק.

אתרי הקשאבק מנצלים את שיטת ה"Affiliate Marketing" או בעברית שיווק שותפים, בה האתר שבו קניתם משלם עמלה לאתר שהפנה אתכם אליו ובמיקרה הזה הוא אתר הקאשבק. אתרי הקאשבק מחזירים לכם אחוז מסויים מהעמלה שהם הרוויחו עליכם מעצם ההפנייה, ובכך כולם יוצאים מרוצים. יש לציין כי כאשר אתם קונים דרך אתרי קאשבק אינכם נדרשים לשלם עוד כסף על המוצרים עצמם, המחירים הם אותם מחירים כפי שהם באתרים ובחנויות השונות ברשת ללא עלות נוספת.

איך זה עובד וכיצד מתבצע התשלום?

ברגע שאתם מחליטים לקנות מוצר/ים ברשת עליכם והנכם אכן מעוניינים להשתמש בשירות הקאשבק, עליכם לעבור קודם לכן באתר הקאשבק שבחרתם להשתמש בו טרם ההזמנה. כאשר אתם נכנסים דרך אתר הקאשבק לחנות ממנה אתם קונים – היא יודעת לזהות כי רכשתם דרך אתר הקאשבק ויודעת לשלם לאתר הקאשבק את העמלה על ההזמנה שלכם. לאחר מכן, אתר הקאשבק יחזיר לכם אחוז מסויים מתוך הרווח שקיבל על ההזמנה שלכם אשר נקבע ע"פ כל אתר קאשבק. שימו לב רק כי החנות ממנה אתם קונים אכן משתתפת באתר הקשאבק שבחרתם.

לכל אתר קאשבק יש מאפיינים ותנאים מסויימים לקבלת ההחזרים, בין היתר: אחוזי החזר שונים, אילו אתרים וחנויות משתתפים בו, מה המינימום למשיכת הכסף, תוך כמה זמן אפשר לקבל את הכסף ועוד. תוכלו לקבל לרוב את הכסף לPayPal, בצ'ק, כגיפט קארד או ישירות לחשבון הבנק שלכם – ע"פ תקנון האתר.

על מה כדאי לשים לב וטיפים נוספים

לכל אתרי הקאשבק השונים ברשת יש תנאים וחוקים לצבירת הכסף שמומלץ לשים לב אליהם, וכן גם לכל חנות ברשת המשתתפת באתרי הקאשבק השונים יש מאפיינים ותנאים שונים, לכן כדאי לשים לב מה הדרישות ולפעול על פיהן כדי שלא תתבאסו חלילה ובאמת תקבלו בסוף את הכסף שמגיע לכם. לשם כך אספתי עבורכם מס' נקודות שמומלץ לשים לב אליהן וטיפים נוספים לשימוש באתרי הקאשבק השונים והרבים ברשת:

1. שימו לב לתנאים וההגבלות של כל חנות באתרי הקאשבק השונים. יש חנויות שבקנייה דרך האפליקציה לא תוכלו לקבל החזר, יש חנויות שבמידה וסל הקניות שלכם אינו ריק לא תוכלו לקבל את ההחזר, שימוש בקופונים ועוד – חשוב לשים לב תמיד לאותיות הקטנות!

2. שימו לב לאחוזי ההחזר השונים. לעיתים אתרי הקאשבק מציינים "עד" או "Up to" ליד החנות, מה שאומר שתוכלו לקבל החזר של עד האחוז המצויין – אך אינו מבטיח כלל כי זה יהיה אחוז ההחזר (וברוב הפעמים זה גם פחות). זה תלוי בהרבה פרמטרים ע"פ כל אתר, בין היתר: האם אתם לקוחות חדשים/קיימים, לאיזה קטגוריה שייכים המוצרים שהזמנתם, מקסימום החזר על מוצר/קטגורייה, שימוש בקופונים ועוד.

3. לכל אתר קאשבק יש סף מינימום של סכום צבירת החזרים בכדי שתוכלו למשוך את הכסף. מומלץ להתעדכן בכל אתר קאשבק בו אתם משתמשים מהו סף המינימום.

4. בין כל אתרי הקאשבק השונים יש הבדלים באחוזי ההחזרים, בחנויות איתן הם עובדים, בתנאים לקבלת הקאשבק ועוד. מומלץ לעשות השוואה בין כל אתרי הקאשבק השונים היכן אתם מקבלים את אחוזי ההחזר הגבוהים והמשתלמים ביותר עבורכם, אילו חנויות משתתפות ובתנאים השונים בין כל כל האתרים.

5. קחו בחשבון כי לעיתים העסקאות לא מאושרות ואינכם זכאים להחזר קאשבק בגלל כל מיני סיבות (לעיתים מוצדקות, לעיתים לא) לכן, יש לשים לב להשתמש תמיד באתרי קאשבק אמינים ומוכרים ולא אתרים מפוקפקים שאפחד לא שמע עליהם, שאולי יציעו לכם תנאים טובים משאר האתרים כמו אחוזי החזר גבוהים וכו' – אך לא תקבלו בסוף את הכסף שמגיע לכם וחבל!

6. כאמור יש לשים לב לדרך תשלום הקאשבק שצברתם – תוכלו לקבל לרוב את הכסף לPayPal, בצ'ק, כגיפט קארד או ישירות לחשבון הבנק שלכם. לכל אתר קאשבק יש את החוקים והתנאים שלו, לכן מומלץ לברר לפני באתר כיצד הם משלמים ותוך כמה זמן.
*שימו לב כי לעיתים ישנם אתרים הדורשים חשבון בנק אמריקאי/כתובת אמריקאית וכו' לתשלום הקאשבק, לכן יש לבדוק היטב את כל הפרטים.

7. צבירת הקאשבק לוקחת זמן לאישור מהחנות דרכה הזמנתם עד שתוכלו באמת למשוך את הכסף ע"פ מדיניות החנות ואתר הקאשבק.

אתרי קאשבק מומלצים בישראל

1. Cashdo, ציון: (5/5) – חברת CASHDO היא חברה המתמחה בשירות קאשבק באינטרנט והמערכת שלהם עובדת בשיתוף עם אתרי הקניות המובילים בארץ ובעולם. האתר מציע אחוזי החזר גבוהים (עד 30% לטענת האתר, אך בפועל זה פחות לרגע זה) ובעל ממשק ידידותי וקליל למשתמש.
 • אחוזי החזר גבוהים יחסית
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 50 ש"ח
 • קבלת הכסף לחשבון הבנק שלכם או ל-PayPal

שורה תחתונה – אתר אמין, מצויין וידידותי למשתמש עם אחוזי החזר גבוהים מהרגיל, ממה שלי יצא להכיר – הישראלי המומלץ ביותר כיום.

2. Cashback.co.il, ציון: (4/5) – אתר הקאשבק הישראלי הראשון בארץ, המאפשר לכם לקבל קאשבק במגוון ענק של חנויות מובילות בארץ ובעולם. האתר מציע אחוזי החזר ממוצעים, קליל מאוד ונוח למשתמש.
 • אחוזי החזר סבירים וממוצעים
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 100 ש"ח
 • קבלת הכסף לחשבון הבנק שלכם או ל-PayPal

שורה תחתונה – בסה"כ אתר נחמד. ותיק, אמין ונוח אך עם זאת אחוזי החזר סבירים והמינימום צבירה למשיכה גבוה יחסית ועומד על 100 ש"ח.

אתרי קאשבק מומלצים בעולם

1. Rakuten, ציון: (4.5/5) – מאתרי הקשאבק הוותיקים, האמינים והפופולריים בעולם. האתר מציע לרוב אחוזי החזר נמוכים יחסית אך עם זאת אמין מאוד וכולל בתוכו מגוון ענק של חנויות ברשת.
 • לרוב אחוזי החזר נמוכים יחסית לשאר האתרים
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 5.01$
 • קבלת הכסף ל-PayPal או בצ'ק (פחות מומלץ)

שורה תחתונה – אתר מצויין ואמין. אומנם מציע לרוב אחוזי החזר נמוכים יחסית לאחרים – אך עדיין מהטובים ביותר שיש היום ברשת.

2. BeFrugal, ציון: (5/5) – אתר קאשבק מצויין ואמין עם מגוון ענק של חנויות ברשת, המציע אחוזי החזר גבוהים יותר מרוב אתרי הקאשבק.
 • לרוב אחוזי החזר גבוהים משאר האתרים האחרים
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 0.01$!
 • קבלת הכסף ל-PayPal או כגיפט קארד

שורה תחתונה – אתר מצויין.

3. Extrabux, ציון: (4/5) – אתר קאשבק פופולרי ואמין נוסף עם מגוון ענק של חנויות ברשת, המציע אחוזי החזר ממוצעים וממשק לא הכי נוח שיש.
 • אחוזי החזר ממוצעים
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 10$
 • קבלת הכסף ל-PayPal או בצ'ק (פחות מומלץ)

שורה תחתונה – אתר נחמד בסה"כ.

4. Mr. Rebates, ציון: (4/5) – אתר קאשבק פופולרי ואמין נוסף עם אחוזי החזר נחמדים.
 • אחוזי החזר נחמדים
 • משיכת הכסף במינימום צבירה של 10$
 • קבלת הכסף ל-PayPal או כגיפט קארד לאמזון

שורה תחתונה – אתר נחמד עם אחוזי החזר קצת יותר גבוהים מהממוצע בחלק מהחנויות.

*שימו לב כי הרשמה דרך הקישורים המפורסמים כאן לאתרי הקאשבק השונים עשויה לזכות אתכם בצבירת כסף כמתנת הצטרפות לאתר הנקבעת ע"פ התנאים והמדיניות של כל אתר קאשבק. אתר שביט דילס עשוי לקבל מתנת צירוף "חבר מביא חבר"/עמלות וכדומה על כל אחד ואחת מכם שנרשם דרך הקישורים המפורסמים לעיל.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה