מדריכי קנייה ברשת, טיפים, המלצות ודילים שווים מכל רחבי

תפריט

טיפים לקנייה חכמה בגירבסט ובנגגוד – GearBest, Banggood

GearBest and Banggood

גירבסט (GearBest) ובנגגוד (Banggood) מהחנויות הסיניות הפופולריות מאוד בישראל ובעולם, מציעות מגוון ענק של מוצרים איכותיים במחירים זולים ונוחים לכולם.
איך תדעו לקנות בגירבסט ובבנגגוד חכם ובזול יותר? לפניכם מספר טיפים חשובים שלכל אחד כדאי לדעת לפני שקונים באתרים:

1. בגירבסט ובנגגוד יש המון מבצעים חדשים המתעדכנים באופן קבוע ששווה לבדוק ולעקוב אחריהם כמו בדף Flash Sale בגירבסט ודף Flash Deals בבנגגוד ועוד. מומלץ לעקוב אחר מבצעים חדשים באתרי החנויות וכאן באתר.

2. גירבסט ובנגגוד משחררות קופונים באופן קבוע, השתמשו בקופונים המפורסמים כאן באתר ובאתרים החנויות כדי להוזיל את עלויות המוצרים.

3. שלמו בפייפאל – הדרך הקלה והבטוחה ביותר! במידה ויש בעיה עם ההזמנה תוכלו לקבל מענה ופיצוי (במידה ומגיע) מפייפאל, ובנוסף גם להחזיר את המוצר/ים דרך שירות "יש דרך חזרה" של פייפאל בו תוכלו להחזיר מוצרים חזרה לגירבסט/בנגגוד ולקבל החזר על עלויות השילוח חזור עד 120 ש"ח לכל בקשת החזר.
שימו לב כי תוכלו להשתמש בשירות תוך 30 יום מרגע שליחת המוצר חזרה, ועד 12 פעמים בשנה קלנדרית.
לעוד פרטים על מדיניות ותנאי השירות לחצו כאן.

4. השתמשו בנקודות גירבסט ובנגגוד שצברתם כדי לחסוך בעלות ההזמנה.
שימו לב בין היתר כי בנקודות גירבסט ניתן להשתמש עד 30% מסכום ההזמנה, יהיה עליכם לצבור 50 נקודות לפחות בשביל להתחיל לממש אותן, ולא ניתן להשתמש בהם ביחד עם קופונים ומוצרי Flash Sale/Special Offers וכדומה לפי מדיניות גירבסט.
בנקודות בנגגוד ניתן בין היתר להשתמש עד 15% מסכום ההזמנה ולא ניתן להשתמש בהם ביחד עם קופונים ומוצרי Flash Deals/Promo וכדומה לפי מדיניות בנגגוד.

5. בידקו אם קיימות ביקורות על המוצר כאן באתר או ברחבי הרשת. לכל מוצר בגירבסט ובבנגגוד יש ביקורות וציונים בדף המוצר, אך לא תמיד כדאי להסתמך רק עליהן.

6. בהרבה מוצרים שאתם קונים תיהיה אופציה לבחור בין סוגי מתאמים שונים ("PLUG") – בחרו בeu plug אם ניתן, במידה ואין אופציה כזו תוכלו תמיד לקנות מתאם לתקע ישראלי בכל חנות חשמל כמעט בארץ ובזול.
בכל מיקרה, שימו לב תמיד למתאם שאתם מקבלים עם ההזמנה. קרה לי כבר פעם שקיבלתי מתאם לא איכותי כ"כ, והעדפתי לקנות מתאם איכותי בחנות חשמל פה בארץ. שימו לב תמיד שהמתאם באיכות גבוהה ולא באיכות נמוכה – מתאם באיכות נמוכה עלול לשרוף את המכשיר החשמלי!

7. שימו לב לגירסת המוצר שאתם מזמינים ומה המשמעות שלה. תלוי במוצר אך העדיפו לרוב להזמין INTERNATIONAL או GLOBAL (שניהם למעשה אותו דבר).

גלילה למעלה