מדריכי קנייה ברשת, טיפים, המלצות ודילים שווים מכל רחבי הגלקסיה

טיפים לקנייה חכמה בבנגגוד – Banggood

בנגגוד (Banggood) מהחנויות הסיניות הפופולריות מאוד בישראל ובעולם, מציעה מגוון ענק של מוצרים איכותיים במחירים זולים ונוחים לכולם.

איך תדעו לקנות בבנגגוד בחוכמה ובזול יותר? לפניכם מספר טיפים חשובים שלכל אחד כדאי לדעת לפני שקונים באתרים:

1. בבנגגוד תוכלו למצוא המון מבצעים חדשים המתעדכנים באופן קבוע ששווה לבדוק עליהם ולעקוב אחריהם, בין היתר: דף Flash Deals ודף ה-Outlet ועוד. מומלץ לעקוב אחר מבצעים חדשים כאן באתר ובבנגגוד.

2. מומלץ לשלם עם פייפאל ("Paypal") – הדרך הקלה והבטוחה ביותר! במידה ויש בעיה עם ההזמנה תוכלו לקבל מענה ופיצוי (במידה ומגיע) מפייפאל, ובנוסף גם להחזיר את המוצר/ים דרך שירות "יש דרך חזרה" של פייפאל בו תוכלו להחזיר מוצרים חזרה לבנגגוד ולקבל החזר על עלויות השילוח חזרה עד 120 ש"ח לכל בקשת החזר.
שימו לב כי תוכלו להשתמש בשירות תוך 30 יום מרגע שליחת המוצר חזרה, ועד 12 פעמים בשנה קלנדרית.
לעוד פרטים על מדיניות ותנאי השירות לחצו כאן.

3. קניתם ב75$ ומעלה? אתם עלולים להתבקש לשלם מיסים על החבילה כאשר היא תגיע לארץ. למה? תקרת הפטור ממיסים עומדת על 75$ כלומר אם קניתם בסכום של 75$ ומעלה – יש מצב שתיאלצו לשלם מיסים (מע"מ ומס קנייה אם חל) על החבילה.
איך בנגגוד נכנסים לתמונה? אז ככה – לבנגגוד יש אופציה חדשה יחסית אשר מאפשרת לעשות ביטוח מס – "Tariff Insurance". בנגגוד בעצם מציעה לנו לעשות ביטוח מס (עלות הביטוח משתנה ממוצר למוצר) ובמידה ואכן נדרשתם לשלם מיסים ושילמתם אותם – תוכלו לשלוח את הקבלה על התשלום לצוות של בנגגוד והם יזכו אתכם בסכום ששילמתם.
לפרטים והסברים נוספים אודות ביטוח מס ואופן מימושו – כנסו למדריך המקיף של בנגגוד כאן באתר או על ידי לחיצה כאן.

שימו לב כי אין צורך להפעיל את ביטוח המס אם קניתם בסכום של מתחת ל-75$.
בנוסף – שימו לב כי אין צורך להוסיף ביטוח משלוח ("Add Shipping Insurance to your order") במידה ומשלמים עם פייפאל מפני שהחבילות מבוטחות כבר דרך פייפאל.

4. בנגגוד משחררת קופונים באופן כמעט יומיומי. תוכלו להשתמש בקופונים המתפרסמים כאן באתר, ולהוזיל עלויות של המון מוצרים שאולי תרצו להזמין. מומלץ לעקוב כאן באתר אחר פרסום קופונים חדשים.

5. בידקו אם קיימות ביקורות על המוצר בו אתם מעוניינים כאן באתר או ברחבי הרשת. לכל מוצר בבנגגוד יש ביקורות וציונים בדף המוצר, אך לא תמיד כדאי להסתמך רק עליהן.

6. בהרבה מוצרים שאתם קונים תיהיה אופציה לבחור בין סוגי מתאמים שונים ("PLUG") – בחרו בeu plug אם ניתן, במידה ואין אופציה כזו תוכלו תמיד לקנות מתאם לתקע ישראלי בכל חנות חשמל כמעט בארץ ובזול.
בכל מיקרה, שימו לב תמיד למתאם שאתם מקבלים עם ההזמנה. קרה לי כבר פעם שקיבלתי מתאם לא איכותי כ"כ, והעדפתי לקנות מתאם איכותי בחנות חשמל פה בארץ. שימו לב תמיד שהמתאם באיכות גבוהה ולא באיכות נמוכה – מתאם באיכות נמוכה עלול לשרוף את המכשיר החשמלי!

7. שימו לב לגירסת המוצר שאתם מזמינים ומה המשמעות שלה. תלוי במוצר אך העדיפו לרוב להזמין INTERNATIONAL או GLOBAL (שניהם למעשה אותו דבר).

8. תוכלו להשתמש בנקודות בנגגוד שצברתם כדי לחסוך בעלות ההזמנה.
על כל דולר שתזמינו תקבלו נקודה אחת, וכל 100 נקודות = דולר חיסכון.
שימו לב כי בנקודות בנגגוד ניתן להשתמש עד אחוז מסויים מעלות המוצר, ולא ניתן להשתמש בהם ביחד עם קופונים ומוצרי Flash Deals/Promo וכדומה לפי מדיניות בנגגוד.

תוכלו לקבל נקודות בכל מיני דרכים נוספות, בין היתר: אישור המייל בהרשמה, כתיבת ביקורות עם תמונות/סרטונים של המוצר/ים שרכשתם, הרשמה לרשימת התפוצה ועוד.