מדריכי קנייה ברשת, טיפים, המלצות ודילים שווים מכל רחבי הגלקסיה

טיפים לקנייה חכמה בגירבסט – GearBest

gearbest logo

גירבסט (GearBest) מהחנויות הסיניות הפופולריות מאוד בישראל ובעולם, מציעה מגוון ענק של מוצרים איכותיים במחירים זולים ונוחים לכולם עם משלוחים לישראל.

איך תדעו לקנות בגירבסט בחוכמה ובזול יותר? לפניכם מספר טיפים חשובים שלכל אחד כדאי לדעת לפני שקונים באתרים:

1. בגירבסט יש המון מבצעים חדשים המתעדכנים באופן קבוע ששווה לבדוק ולעקוב אחריהם כמו דף Super Deals ודף Flash Sale. מומלץ לעקוב אחר מבצעים חדשים כאן באתר וכמובן באתר של גירבסט.

2. מומלץ לשלם עם פייפאל ("PayPal") – הדרך הקלה והבטוחה ביותר! במידה ויש בעיה עם ההזמנה תוכלו לקבל מענה ופיצוי (במידה ומגיע) מפייפאל, ובנוסף גם להחזיר את המוצר/ים דרך שירות "יש דרך חזרה" של פייפאל בו תוכלו להחזיר מוצרים חזרה לגירבסט ולקבל החזר על עלויות השילוח חזרה עד 120 ש"ח לכל בקשת החזר.
שימו לב כי תוכלו להשתמש בשירות תוך 30 יום מרגע שליחת המוצר חזרה, ועד 12 פעמים בשנה קלנדרית.
לעוד פרטים על מדיניות ותנאי השירות לחצו כאן.

3. במידה ואתם משלמים עם פייפאל – מומלץ לבטל את ביטוח החבילה ("Shipping Guarantee") אשר מוצע על ידי גירבסט ומסומן אוטומטית בקופה כאשר רוצים לעשות הזמנה. פייפאל גם ככה מבטחת את החבילה, מה שאומר כי תוכלו להימנע מלשלם סתם על ביטוח החבילה דרך גירבסט.

4. גירבסט משחררת קופונים באופן כמעט יומיומי. תוכלו להשתמש בקופונים המתפרסמים כאן באתר, ולהוזיל עלויות של המון מוצרים שאולי תרצו להזמין כך שמומלץ לעקוב אחר פרסום הקופונים כאן באתר.

5. בידקו אם קיימות ביקורות על המוצר כאן באתר או ברחבי הרשת. לכל מוצר בגירבסט יש ביקורות וציונים בדף המוצר, אך לא תמיד כדאי להסתמך רק עליהן.

6. בהרבה מוצרים שאתם קונים תיהיה אופציה לבחור בין סוגי מתאמים שונים ("PLUG") – בחרו בeu plug אם ניתן, במידה ואין אופציה כזו תוכלו תמיד לקנות מתאם לתקע ישראלי בכל חנות חשמל כמעט בארץ ובזול.
בכל מיקרה, שימו לב תמיד למתאם שאתם מקבלים עם ההזמנה. קרה לי כבר פעם שקיבלתי מתאם לא איכותי כ"כ, והעדפתי לקנות מתאם איכותי בחנות חשמל פה בארץ. שימו לב תמיד שהמתאם באיכות גבוהה ולא באיכות נמוכה – מתאם באיכות נמוכה עלול לשרוף את המכשיר החשמלי!

7. שימו לב לגירסת המוצר שאתם מזמינים ומה המשמעות שלה. תלוי במוצר אך העדיפו לרוב להזמין INTERNATIONAL או GLOBAL (שניהם למעשה אותו דבר).

8. תוכלו להשתמש בנקודות גירבסט שצברתם כדי לחסוך בעלות ההזמנה.
שימו לב כי בנקודות גירבסט ניתן להשתמש עד 30% מסכום ההזמנה, יהיה עליכם לצבור 50 נקודות לפחות בשביל להתחיל לממש אותן, ולא ניתן להשתמש בהם ביחד עם קופונים ומוצרי Flash Sale/Special Offers וכדומה לפי מדיניות גירבסט.

תוכלו לקבל נקודות בכל מיני דרכים נוספות, בין היתר: הרשמה לאתר, לתת פידבק על הזמנה שביצעתם, הרשמה לניוזטלר ועוד.